Kawa nie tylko o poranku

Orzeźwia, inspiruje, daje chwile wytchnienia. Porannych kawoszy stawia na nogi, pita po południu kojarzy się z miłym towarzystwem znajomych i rodziny spędzonych na pogaduchach.

Nie bez powodu – jak się okazuje, już w 1573 roku Leonard Rauwolf (botanik i podróżnik) opisał picie kawy jako coś nadzwyczajnego: Spożywają go oni [ludzie] o poranku, w otwartych miejscach, przed wszystkimi i bez najmniejszej oznaki strachu czy ostrożności. Napój popijają małymi łyczkami, tak ciepły jak to tylko możliwe, z glinianych i porcelanowych kubków. (za: www.wikipedia.org)

Co ciekawe, w Ameryce Południowej drzewa kawowe mają symbolikę naszych bożonarodzeniowych choinek. Obdziera się je z liści i maluje na biało, ozdabiając papierowymi łańcuchami symbolizującymi więzi rodzinne.

Chwile warto pamiętać, dlatego produkty wykonane z kawy są świetnym pomysłem na niebanalny prezent. Mogą być podziękowaniem za poświęcony czas, upominkiem urodzinowym, lub prezentem na nowe mieszkanie. Prezentują swą klasę zamknięte w delikatnym aromacie świeżej kawy.

W swojej ofercie obecnie posiadamy drzewka i serca kawowe. Robione na zamówienie detale podkreślają indywidualny charakter prezentu.

Prezentowane drzewka kawowe mają około 30 cm. Personalizowane kolory i rodzaje dodatków powodują, że Twoje drzewko będzie jedyne w swoim rodzaju, a staranność wykonania doceni niejeden krytyk. :)

Serce kawowe może być idealnym pomysłem na obdarowanie ukochanej osoby, rodziców czy dziadków. Ma około 17 cm, ale tej klasy nie da się ominąć. Czerwone dodatki podkreślają gorąc uczuć, które płyną… prosto z serca.

Cena serducha to około 30 zł, z kolei drzewka około 35 zł. Warto!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.